Informacje o giełdzie OlejB2B

Podstawowe informacje o hurtowej giełdzie OlejB2B.pl:

1) Firmą prowadzącą giełdę (organizatorem) jest firma Orange IT z siedzibą 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36/40, NIP: 864-105-84-63.

2) Giełda jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla Firm (działalność gospodarcza, spółka osobowa lub prawna) związanych z branżą olejową i środków smarnych w zakresie produkcji i handlu oraz motoryzacyjną w zakresie transportu.

3) Dostęp do giełdy podlega weryfikacji w oparciu o PKD z publicznie dostępnego rejestru REGON prowadzonego przez GUS.

4) Możliwości prowadzenia zakupów są dostępne dla wszystkich użytkowników giełdy bez opłat.

5) Każdy uczestnik giełdy może wystawić ofertę sprzedaży pod warunkiem, że towar jest oryginalnie zapakowany i pełnowartościowy.

6) Za zrealizowane zamówienia będzie pobierana opłata od Sprzedającego w systemie prowizyjnym w wysokości 1% wartości zamówienia. Więcej informacji w cenniku

7) Klienci detaliczni oraz firmy nie działające w obszarze motoryzacyjnym lub produkcyjnym związanym z branżą olejową nie mają dostępu do giełdy.

8) Celem giełdy jest kojarzenie firm sprzedających i kupujących za pomocą publikacji ofert.

9) Szczegółowe transakcje odbywają się pomiędzy konkretnym kupującym i sprzedającym. Organizator giełdy nie pośredniczy w poszczególnych umowach sprzedaży jako strona.

Dodatkowe informacje znajdziesz w regulaminie.

 

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej promocji na giełdzie OlejB2B.pl

W której syntetyczny olej MANNOL LONGLIFE 504/507 5W30 o pojemności 5L jest w cenie 105,00 zł brutto. Cena za szt. przy zakupie pełnego opakowanie czyli 4 szt.
MANNOL LONGLIFE 504/507 to innowacyjny, uniwersalny, bisyntetyczny olej silnikowy klasy premium do nowoczesnych silników benzynowych i wysokoprężnych samochodów grupy VW (w tym z bezpośrednim wtryskiem) z turbodoładowaniem i bez, w tym wyposażonych w pompowtryskiwacze.

Główne właściwości produktu:
– Posiada optymalną lepkość w szerokim zakresie temperatur, co zapewnia stabilną pracę we wszystkich trybach pracy, w tym w trybie miejskim;
– Kompatybilny ze wszystkimi systemami neutralizacji spalin, DPF, TWC, EGR i SCR dzięki zastosowaniu technologii Mid SAPS;
– Stosowany w silnikach o wydłużonych okresach wymiany oleju (Long Life do 30 000 km) i konwencjonalnych;
– Nadaje się do silników zasilanych skroplonym gazem ziemnym (LNG) i gazem propan – butan (LPG).

Przeznaczony do silników benzynowych i wysokoprężnych o szerokiej flocie pojazdów (samochody osobowe, lekkie SUV-y, dostawcze i lekkie ciężarówki) spełnia dodatkowe wymagania VW na oleje silnikowe zgodnie ze specyfikacjami 504.00/507.00 i wcześniejszymi.

Więcej informacji: https://www.mannol.de/pl/produkty/

Promocja dostępna do wyczerpania zapasów!

Aby skorzystać z Promocji, proszę się zalogować lub zarejestrować w naszej Giełdzie:

MANNOL LONGLIFE 504/507 5W30 5L za 105 zł
Przewiń do góry